ניהול אנשים בעידן הנוכחי – האומנות שבניהול

 מנהלי ומעבירי התוכנית

ד"ר מייק דברת

מנכ"ל מ.ה.א, יועץ ארגוני ומאמן למנהלים ( פירוט במנהלי החברה)

מר זאב אריאלי ( MA )

מבכירי היועצים בארץ , מומחה בהעברת סדנאות

5 ימים בני יום פעילות והפעלה למידתית

ניתן גם לערוך חלק מהתוכנית או יום אחד

ניהול בין תרבותי בדגש לערבים ויהודים

ללמוד ולהתנסות מהי תרבות ומי אני בתרבות שלי, להבין ולהכיר את המושג  "אחר " , ומשמעות מצבי "אחרות", להכיר מודלים של מפגשים בין תרבותיים - התפתחות הרב תרבותיות בעולם, התפתחות המושג בעולם העבודה, תקשורת רב תרבותית - ללמוד לכבד האחר – כיצד עושים זאת, התנסות בסימולציה בין תרבותית בעבודה.

מנהיגות והובלת צוותים באאוטדור בחוות אבו גמיל

יום של למידה במנהיגות וניהול צוותים - תוך הפעלה של הקבוצה ולמידה תוך עשייה בפועל, של תרגילים והפעלות ייחודיות בטבע בחווה (פירוט באתר החווה- חוות אבו גמי'ל ), תיאוריות חדשות למנהיגות כולל מודל המנהיגות המלא (מנהיגות  מעצבת /מתמירה ).

פסיכולוגיה חיובית ומנהיגות חיובית

הכרת התחום והשפעתו על איכות החיים שלנו, כיצד לנתח חוזקותיך ( מודל סליגמן ) ולחזקן , השפעת העבר - ההווה והעתיד על האושר , להיות מאושר ואופטימי ולהוביל אחרים לארגון מאושר, להיות מנהל / מנהיג לאושר בארגון .

תמרוץ ותגמול עובדים , מוטיבציה בעולם העבודה, ניהול הכישרונות בארגון

כיצד תשפר את המוטיבציה והתפוקה של העובדים בתגמולים חומריים ולא חומריים, תיאוריות מוטיבציה חדשות , אסור ומותר בהנעת עובדים , ניהול ושימור הכישרונות בארגון.

ניהול קונפליקטים ופוליטיקה ארגונית

​כיצד לנהל קונפליקטים , כיצד להתנהל נכון ואתי בעולם העסקים של ימינו , , כיצד אני דואג לעצמי בלי לפגוע באחרים , הבנת הפוליטיקה בארגון.

04-677-3886

04-677-3870

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

© 2020 כל הזכויות שמורות למהא

Developed & Designed by Sanapix